Nejúspěšnější týmy ve Zvláštní škole

Rekordy Zvláštní školy – 2. verze v Korunní ulici

Tabulky k 1. verzi ve Slezské ulici se nacházejí níže na stránce. Nová Zvláštní škola v Korunní ulici se liší od původní verze čtyřmi úpravami, které mají vliv na výsledný čas, a tak se zde objevují i nové žebříčky.

Tabulky s nejlepšími zaznamenanými časy rozdělené na týmy bez nápovědy a týmy s libovolným počtem nápověd jsou uvedeny níže, a to pro 3-5členné týmy a 2členné týmy zvlášť, protože jejich hry se mírně liší. Zde na úvod předkládáme několik rekordů – podle počtu nápověd, podle počtu členů týmu apod. Úspěšnost trojic je 31 %, úspěšnost čtveřic je 46 % a pětičlenné týmy mají úspěšnost 56 %. Bez nápovědy zvládlo hru 7 % týmů.

Nejrychlejší tým bez nápovědy: Život je změna spinu (čas 51:47 min)

Nejrychlejší tým s jednou nápovědou: Alohomora! (čas 58:22 min)

Nejrychlejší tým se dvěma nápovědami: Hujerovi (čas 60:22 min)

Nejrychlejší tým se třemi nápovědami: Skvělej život (čas 59:52 min)

Nejrychlejší dvojčlenný tým: Bobiny (čas 60:54 min)

Nejrychlejší tříčlenný tým: Berdychův gang (čas 66:12 min)

Nejrychlejší čtyřčlenný tým: Odpler (čas 53:30 min)

Nejrychlejší pětičlenný tým: Život je změna spinu (čas 51:47 min)

Nejrychlejší šestičlenný tým: Better than Jaro! (čas 60:49 min), s nápovědami Skvělej život (čas 59:52 min)

Nejrychlejší ryze ženský tým: Blue Force (čas 70:00 min), s 1 nápovědou Ofpatrix (čas 61:22 min)

Nejrychlejší ryze mužský tým: Ferne Sterne (čas 65:09 min)



Tabulka tří- a vícečlenných týmů bez nápovědy

 

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 Život je změna spinu 5 9-4-19 51:47 0
2 Těžko říct 5 23-6-19 53:02 0
3 Odpler 4 13-12-18 53:30 0 bývalý rekord
4 Chocolate Milkshake 4 18-12-18 54:08 0
5 Screw YOU 4 4-2-19 54:52 0
6 xXx 5 20-2-19 55:58 0
7 Broskve a Broskvičky 4 30-12-18 56:09 0
8 ALEA 4 20-4-19 56:59 0
9 42 5 8-4-19 57:52 0
10 Minda 4 9-3-19 58:42 0
11 Vážení, ja se zlobím! 4 10-12-18 58:52 0 bývalý rekord
12 ESCAPERS 4 5-1-19 59:11 0
13 Better than Jaro! 6 19-12-18 60:49 0
14 .K.L.I.T.O.R.I.S. 5 18-10-18 61:02 0 bývalý rekord
15 Dream Team 5 23-2-19 61:08 0
16 Schnitzel Team 6 10-11-18 61:27 0
17 B17 5 12-6-19 61:31 0
18 Team 2 4 18-1-19 64:19 0
19 Ferne Sterne 4 6-12-18 65:09 0
20 Zámečníci na odchodu 4 26-5-19 65:32 0
21 Alcoholos Amigos 5 10-5-19 66:09 0
22 Norway Escapers 4 23-9-18 67:45 0
23 Žofky 5 9-6-19 68:41 0
24 HST 5 22-9-18 68:58 0
25 Blue Force 4 2-10-18 70:00 0
26 Tři minuty po 4 9-2-19 70:19 0
27 Masaryčka 5 26-11-18 71:19 0
28 Šprti 5 3-11-18 72:04 0
29 Ňufi Ňufi 4 10-4-19 72:12 0
30 MiMiJaTo 4 15-1-19 75:00 0
31 Stilláci 4 20-9-18 75:55 0
32 Unknown society 5 16-11-18 76:06 0

 

TOP 100: Tabulka tří- a vícečlenných týmů s nápovědami

 

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 Alohomora! 5 24-3-19 58:22 1
2 Skvělej život 6 6-1-19 59:52 3
3 Hujerovi 4 23-3-19 60:22 2
4 Ofpatrix 6 14-4-19 61:22 1
5 CoderoomOtroci 5 9-3-19 61:27 1
6 Poškoláci 5 27-1-19 61:41 1
7 LIPEPAMI 4 12-11-18 62:22 2
8 “Ještě chvilku…” 6 14-9-18 62:25 1
9 Elektrikáři 4 2-12-18 62:28 1
10 Myšáci a Plyšáci 4 10-12-18 62:38 1
11 LuxDom 5 16-4-19 62:49 2
12 Zviřátka 4 2-12-18 62:57 1
13 Prdíci 4 8-5-19 63:18 1
14 BOBInky 5 2-11-18 63:39 1
15 Kulaté obdélníky 5 9-2-19 63:39 1
16 Dementol 5 20-11-18 64:29 1
17 Danky parťáci 5 4-12-18 64:29 2
18 Jajmen gang 6 8-12-18 64:35 1
19 Přes šedesát 5 3-3-19 64:42 1
20 Baterky 5 23-3-19 65:59 1
21 5 17-2-19 66:02 2
22 Berdychův gang 3 14-10-18 66:12 1
23 BK Sokolov 4 2-3-19 66:36 1
24 Jégřice 5 2-12-18 67:11 1
25 Rychlíci 5 31-3-19 67:40 1
26 Pindy z Prahy 3 21-1-19 67:42 2
27 Zeměměřiči 5 7-11-18 67:52 1
28 Matky na tahu 5 2-2-19 68:02 3
29 Kaďáci 5 20-11-18 68:11 3
30 Rodinka 4 12-1-19 68:22 2
31 Čučkaři 4 8-3-19 68:28 2
32 Kachna na medu 7 16-2-19 68:49 2
33 Bobánci 4 24-1-19 69:08 2
34 Archaic 6 21-12-18 69:08 3
35 Cubanos 5 17-2-19 69:30 3
36 Hantýna 5 4-4-19 69:49 3
37 Lanáč 6 17-9-18 70:03 1
38 Pokrčená ramínka 4 30-4-19 70:08 1
39 La famiglia 5 16-12-18 70:12 2
40 Kavárníci 4 26-1-19 70:32 1
41 Cottonharvestoři 5 1-4-19 70:42 2
42 Běloskalský 5 28-4-19 70:45 1
43 Boris a spol. 4 9-3-19 70:49 1
44 Broďáci 3 7-4-19 71:02 1
45 Krumpáči 5 5-11-18 71:02 2
46 Paštikáři 5 13-1-19 71:02 4
47 La Šupa 3 14-4-19 71:16 2
48 Název vymyslíme 4 3-1-19 71:24 1
49 Jedničky 5 6-4-19 71:28 3
50 Zelené peklo 4 23-1-19 71:38 1
51 Kočičky a Melouni 4 17-4-19 71:42 3
52 Alza team 4 7-2-19 71:47 2
53 Coderoom 4 16-2-19 72:08 2
54 Týna’s Teachers 5 30-3-19 72:08 3
55 FK FELace 4 1-11-18 72:18 1
56 TÝMVEN 5 15-5-19 72:21 2
57 Hubneme s Gábinkou 5 7-10-18 72:29 3
58 Ještěři z pekel 4 3-4-19 72:32 2
59 Hradečáci 4 9-4-19 72:38 4
60 Černý ptáci 3 24-2-19 72:39 4
61 Nezbeďáci 5 19-4-19 72:48 3
62 Czakovi 5 19-5-19 72:50 4
63 Medoví Piškoti 5 21-10-18 72:58 2
64 Sýkorky 5 21-5-19 73:01 3
65 Radimova oslava 5 17-3-19 73:17 2
66 Slon 4 19-1-19 73:18 3
67 MašBen 7 8-12-18 73:21 4
68 Pekelníci 4 11-2-19 73:22 1
69 Tepscape 3 6-4-19 73:22 2
70 Neandrtálci 4 2-2-19 73:42 2
71 Holky škola 5 15-12-18 73:47 4
72 Debrujáři 4 19-11-18 73:48 2
73 Magor Scott Collective 5 2-1-19 74:02 3
74 FlyFamily 5 1-6-19 74:12 2
75 Ti, o kterých se nemluví 4 29-10-18 74:17 2
76 Bramborový knedlík 4 17-1-19 74:29 1
77 Nezdanitelní. Tečka. 5 4-3-19 74:32 1
78 Bahňáci 5 17-11-18 74:32 5
79 Astor 4 2-6-19 74:34 2
80 Mytodamejakonic 4 16-2-19 74:39 2
81 Chalkooptus 6 16-12-18 74:42 3
82 René, já a Rudolf 4 14-6-19 74:48 5
83 You You Team 5 9-11-18 74:52 4
84 „Kamarádky“ 4 28-11-18 74:58 5
85 Blamrz 6 29-12-18 75:05 2
86 Ňoldor 4 23-11-18 75:08 2
87 Lazarus 4 31-3-19 75:12 2
88 Páni Času 5 24-9-18 75:32 1
89 Stranger Things 4 15-3-19 75:35 1
90 Bezva Tequila squad 5 30-12-18 75:39 2
91 MORBIT 3 15-11-18 75:57 1
92 Tatíci 4 1-11-18 75:57 2
93 Banditos 4 8-12-18 75:59 3
94 J.Elita 4 16-1-19 76:02 4
95 Dobytčí mor 4 31-3-19 76:05 3
96 Škvoři a Ilien 3 8-5-19 76:16 1
97 Klobásky 4 31-3-19 76:17 2
98 Čárlího andílci 3 8-1-19 76:17 3
99 Biochemici2011 3 16-2-19 76:18 2
100 Já jsem ti to říkala 4 26-10-18 76:18 3

 

Tabulka dvojčlenných týmů bez nápovědy

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. Díky tomuto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (37 %) obdobná jako u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 Bobiny 2 16-11-18 60:54 0
2 Samotáři 2 29-3-19 61:24 0
3 Prďásci 2 30-9-18 61:48 0 bývalý rekord

 

Tabulka dvojčlenných týmů s nápovědami

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. Díky tomuto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (37 %) obdobná jako u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 Vejvoda 2 9-1-19 61:19 2
2 Proxíci 2 9-3-19 66:38 2
3 Kokosy 2 2-3-19 67:32 1
4 Slavatovi 2 29-3-19 68:54 2
5 IaZ 2 24-11-18 69:58 1
6 Drsňačky 2 22-6-19 72:12 2
7 Aboníci 2 22-9-18 72:32 2
8 Murloci 2 24-3-19 73:49 4
9 Trolí bratři 2 9-6-19 74:42 3
10 Sovíci 2 19-1-19 74:49 3
11 Phoebe 2 28-4-19 74:58 3
12 Barbie a Ken 2 1-3-19 76:09 6
13 Pančelky 2 23-9-18 76:12 3
14 bezejmenná dvojice 2 10-11-18 76:38 2
15 SKV 2 23-4-19 76:58 4
16 bezejmenná česko-slovenská dvojice 2 11-11-18 77:41 1
17 Mr. Kaplan 2 27-1-19 78:07 3
18 Gaylordi 2 23-9-18 78:08 4
19 Magneti 2 26-1-19 78:09 6
20 2 5-1-19 78:19 3
21 Fira the Killer 2 22-3-19 78:56 4
22 Medúzí bráchové 2 11-3-19 79:02 6
23 Procházka v Pivoňkách 2 19-5-19 79:29 2
24 Boule z Kobylis 2 4-11-18 79:52 4
25 Mates a Sára 2 2-10-18 79:58 2
26 Vochcapikulerní čurapajzlíci 2 20-10-18 80:00 3
27 Název týmu 2 20-10-18 80:00 4

 

Statistika Zvláštní školy (2. verze):

Čistý herní čas: 80 minut
Celkový počet týmů: 498 (z toho 82 dvojic)
Úspěšnost v časovém limitu: 46 %
Úspěšnost včetně překročení časového limitu: 95 %





Rekordy Zvláštní školy – 1. verze ve Slezské ulici

Toto jsou konečné tabulky pro 1. verzi Zvláštní školy ve Slezské ulici, kde byla ukončena úniková „výuka“ v pátek 13. 7. 2018. Nová Zvláštní škola v Korunní ulici se bude lišit jen asi ve třech detailech, pomineme-li malinko jiný půdorys. Vliv na výsledné časy to ale mít bude, proto zde po jejím otevření budou nové tabulky.

Tabulky s nejlepšími zaznamenanými časy rozdělené na týmy bez nápovědy a týmy s libovolným počtem nápověd jsou uvedeny níže, a to pro 3-5členné týmy a 2členné týmy zvlášť, protože jejich hry se mírně liší. Zde na úvod předkládáme několik rekordů – podle počtu nápověd, podle počtu členů týmu apod. Úspěšnost trojic je 39 %, úspěšnost čtveřic je 59 % a pětičlenné týmy mají úspěšnost 57 %. Bez nápovědy zvládlo hru 15 % týmů.

Nejrychlejší tým bez nápovědy: Hráči (čas 43:41 min), v kategorii dvojic Energetici (čas 65:06 min)

Nejrychlejší tým s jednou nápovědou: Zvolensk (čas 64:06 min)

Nejrychlejší tým se dvěma nápovědami: Svatoš boys & girls (čas 58:37 min)

Nejrychlejší tým se třemi nápovědami: SrbHa (čas 68:46 min), u dvojic The swingers redux (čas 63:07 min)

Nejrychlejší tým se čtyřmi nápovědami: Nežinoti (čas 70:48 min)

Nejrychlejší dvojčlenný tým: The swingers redux (čas 63:07 min)

Nejrychlejší tříčlenný tým: Tvrdé jádro (čas 61:57 min)

Nejrychlejší čtyřčlenný tým: Triumvirát s Áďou (čas 51:12 min)

Nejrychlejší pětičlenný tým: Hráči (čas 43:41 min)

Nejrychlejší šestičlenný tým: The Black Bridge (čas 65:35 min)

Nejrychlejší ryze ženský tým: GZ TEAM (čas 58:40 min, 2 nápovědy), Šalimaba (čas 69:30 min, bez nápovědy)

Nejrychlejší ryze mužský tým: Puštíci (čas 65:24 min)



Tabulka tří- a vícečlenných týmů bez nápovědy

 

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 Hráči 5 5-6-18 43:41 0
2 Y 5 22-2-18 44:34 0
3 Triumvirát s Áďou 4 5-2-18 51:12 0
4 Zvířátka 4 16-2-18 54:45 0
5 Teletým 4 12-1-18 56:01 0
6 Nulová šance 4 19-4-18 57:59 0
7 Esee.cz 4 8-7-18 58:11 0
8 Uber Super Mega Yolo Naj Team 4 24-3-18 61:56 0
9 TrapCatch 4 11-2-18 62:07 0
10 Schrödingerova kaťata 4 11-3-18 63:20 0
11 Z nouze 5 19-4-18 63:35 0
12 TEAM 8 4 13-4-18 63:42 0
13 Korespondenční šifráci 4 29-1-18 63:54 0
14 Anwafirin 4 10-5-18 64:04 0
15 Puštíci 3 1-3-18 65:24 0
16 The Black Bridge 6 24-3-18 65:35 0
17 Oddělení Q 5 14-3-18 66:36 0
18 Holosmetky 4 17-5-18 66:41 0
19 Mimoni 4 23-3-18 66:56 0
20 Nevíme 3 25-1-18 67:32 0
21 Šalimaba 4 8-3-18 69:30 0
22 Jarov Athletics 4 29-4-18 69:39 0
23 Tady OREL 4 20-1-18 69:50 0
24 GaZeLa 3 23-5-18 69:57 0
25 Naplaveniny 4 26-6-18 70:19 0
26 3 a 1/2 Animales 4 4-2-18 70:44 0
27 Výškaři 5 6-7-18 71:11 0
28 Korbélíci 6 18-2-18 71:40 0
29 Novak 7 11-3-18 71:47 0
30 Sousedi 5 14-1-18 72:29 0
31 Drobečkové 5 11-3-18 73:15 0
32 GVH 5 6-3-18 73:48 0
33 Norové 5 11-6-18 74:43 0
34 Megamyslové 5 23-6-18 76:06 0
35 Detektiv Kafka II 4 8-1-18 77:01 0

 

TOP 80: Tabulka tří- a vícečlenných týmů s nápovědami

 

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 Svatoš boys & girls 5 17-2-18 58:37 2
2 GZ TEAM 4 13-3-18 58:40 2
3 Tvrdé jádro 3 23-4-18 61:57 2
4 Zvolensk 5 17-6-18 64:06 1
5 Kafaři bez Míry 4 10-3-18 65:10 1
6 Lachtani 4 10-2-18 65:30 2
7 FD TEAM 5 17-4-18 65:31 2
8 2 Tomové 4 9-7-18 65:59 1
9 Aťáci 4 24-6-18 66:03 2
10 JanOuško 4 26-1-18 66:56 1
11 Minimalis’s Gang 5 4-3-18 67:15 2
12 LockBusters 4 27-2-18 67:24 1
13 Dreamteam 5 15-4-18 67:42 2
14 Koumáci 4 18-6-18 68:15 2
15 SrbHa 4 1-5-18 68:46 3
16 Piati pátrači 3 12-4-18 69:18 2
17 Východniari 4 12-5-18 69:24 3
18 Pučmeloudi 4 22-1-18 69:27 2
19 Kuna Team 5 8-3-18 69:46 1
20 Leiatka 4 13-3-18 69:58 2
21 Nežinoti 4 24-2-18 70:48 4
22 Kuny 5 27-4-18 71:04 3
23 TheBest 4 10-2-18 71:05 2
24 Deficitní team 4 17-5-18 71:37 2
25 Maminy s doprovodem 5 6-3-18 72:01 2
26 Mordparta Karlín 4 7-4-18 72:05 3
27 Závisláci z ponorky 4 6-2-18 72:30 3
28 Gymliťáci 4 1-2-18 72:43 1
29 SuKol 4 2-4-18 73:27 3
30 Ajťáci 4 30-1-18 73:35 2
31 Konečně!!! 4 3-4-18 73:41 1
32 JKLVV1205 5 28-4-18 73:42 1
33 Úvaláci 2 4 3-2-18 73:45 1
34 Kuny 4 3-4-18 74:02 1
35 WoDu 4 29-3-18 74:04 1
36 Team Sherlocka Holmese 6 25-2-18 74:05 2
37 Duchaplné opice 3 5-4-18 74:20 2
38 Lobotomici 5 9-3-18 74:20 3
39 Hugo Koumes 4 3-5-18 74:29 1
40 Pátkovi 6 4-2-18 74:36 4
41 Team Blue 4 8-4-18 74:38 3
42 Regvyďáčci 4 6-2-18 74:44 2
43 Gočárovci 4 15-4-18 74:51 2
44 4 Lamy 4 3-6-18 75:04 2
44 R.U.M. 4 2-4-18 75:04 2
46 TravelDiaryCZ 3 27-1-18 75:18 2
47 Matemater 4 28-1-18 75:22 1
48 Spektakulární čtyřka 4 9-4-18 75:22 2
49 Untrapped 4 19-5-18 75:24 2
50 MMMT 4 26-6-18 75:37 7
51 Macešky za 15,- 5 3-5-18 75:39 1
52 JaMiPaKa 4 13-5-18 75:40 3
53 My z Kačerova 4 16-4-18 76:00 2
54 Bobotým a Tým Ixodes 4 11-2-18 76:12 1
55 Másla 4 17-2-18 76:22 3
56 Trabi Team 4 15-4-18 76:35 3
57 Chlebáci 3 17-2-18 76:37 4
58 TBD 3 26-4-18 76:43 1
59 The Ladies 5 5-2-18 76:49 4
60 Šťovíci 5 8-5-18 76:55 3
61 Rakovky 3 18-3-18 76:58 3
62 Špendlíkové hlavičky 4 15-3-18 77:00 2
63 Králík a spol. 5 20-3-18 77:07 2
64 PMO 5 22-5-18 77:09 6
65 Čenda 5 18-3-18 77:11 2
66 Nožky 5 26-3-18 77:35 1
67 A houby 5 12-4-18 77:40 2
68 A+I 3 4-2-18 77:48 2
69 dozu+M@Ms 4 11-2-18 77:48 4
70 Kecalové 4 14-3-18 77:54 3
71 JLVRD 5 21-6-18 78:00 6
72 Tomihoja 5 13-4-18 78:17 3
73 SolvePrague 4 4-5-18 78:18 1
74 Kostíci 5 9-4-18 78:39 2
75 AZE-CZ na čtvrtou 5 30-1-18 78:59 2
76 Prostě něco napiš 4 3-6-18 78:59 3
77 Kriminálka Prosek 3 19-2-18 79:05 1
78 Raining Tacos 5 14-4-18 79:08 2
79 Kdo, my? 4 4-7-18 79:11 5
80 Cirkus Eden 5 19-2-18 79:30 2

 

Tabulka dvojčlenných týmů bez nápovědy

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. I přes toto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (50 %) nižší než u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 Energetici 2 15-2-18 65:06 0
2 GoEscape 2 4-5-18 65:35 0
3 Riddle Twist 2 12-5-18 66:02 0

 

Tabulka dvojčlenných týmů s nápovědami

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. I přes toto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (50 %) nižší než u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Počet hráčů: Datum: Výsledný čas: Počet nápověd: Poznámka:
1 The swingers redux 2 26-1-18 63:07 3
2 Brundibáři 2 18-1-18 67:49 2
3 Ultras 2 27-6-18 73:45 1
4 Medulienky 2 24-5-18 73:56 1
5 Hujerovi 2 12-5-18 74:50 3
6 Šašci 2 10-7-18 75:32 5
7 Kodiak 2 20-5-18 75:40 4
8 Dřevorubec a pařez 2 26-2-18 75:45 2
9 PT 2 25-6-18 77:12 2
10 Raketový tím 2 24-4-18 77:24 4
11 Adam a Maruška 2 2-3-18 78:10 5
12 Čajíčkáři 2 11-3-18 79:20 3
13 Bručouni 2 18-6-18 79:41 8

 

Statistika Zvláštní školy:

Čistý herní čas: 80 minut
Celkový počet týmů: 250 (z toho 32 dvojic)
Úspěšnost v časovém limitu: 55 %
Úspěšnost včetně překročení časového limitu: 98 %

Share Button