fbpx

Rekordy Zvláštní školy – 2. verze v Korunní ulici

Tabulky k 1. verzi ve Slezské ulici se nacházejí níže na stránce. Nová Zvláštní škola v Korunní ulici se liší od původní verze čtyřmi úpravami, které mají vliv na výsledný čas, a tak se zde objevují i nové žebříčky.

Tabulky s nejlepšími zaznamenanými časy rozdělené na týmy bez nápovědy a týmy s libovolným počtem nápověd jsou uvedeny níže, a to pro 3-5členné týmy a 2členné týmy zvlášť, protože jejich hry se mírně liší. Zde na úvod předkládáme několik rekordů – podle počtu nápověd, podle počtu členů týmu apod. Úspěšnost trojic je 29 %, úspěšnost čtveřic je 43 %, pětičlenné týmy mají úspěšnost 49 %, šestičlenné 48 %. Bez nápovědy zvládlo hru 10 % týmů.

Nejrychlejší tým bez nápovědy: Údolí sviní (čas 43:34 min)

Nejrychlejší tým s jednou nápovědou: Havlíci (čas 49:32 min)

Nejrychlejší tým se dvěma nápovědami: Šutka Crew (čas 55:22 min)

Nejrychlejší tým se třemi nápovědami: Drevokocúri (čas 54:28 min)

Nejrychlejší dvojčlenný tým: Bobiny (čas 60:54 min)

Nejrychlejší tříčlenný tým: Viktor je starej (čas 52:33 min)

Nejrychlejší čtyřčlenný tým: Údolí sviní (čas 43:36 min)

Nejrychlejší pětičlenný tým: Southside serpents (čas 49:46 min)

Nejrychlejší šestičlenný tým: Locked in Prague (čas 59:12 min)

Nejrychlejší ryze ženský tým: Hrašizu (čas 56:39 min)

Nejrychlejší ryze mužský tým: Údolí sviní (čas 43:34 min)



Tabulka tří- a vícečlenných týmů bez nápovědy

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 Údolí sviní 4 21-10-19 43:34 0
2 Oktáva 4 3-1-20 48:30 0
3 Southside serpents 5 9-10-21 49:46 0
4 Život je změna spinu 5 9-4-19 51:47 0 bývalý rekord
5 Creepio 5 3-3-20 52:19 0
6 Viktor je starej 3 26-9-20 52:33 0
7 Těžko říct 5 23-6-19 53:02 0
8 Inspektoři z ministerstva 4 24-1-20 53:19 0
9 Odpler 4 13-12-18 53:30 0 bývalý rekord
10 Dream Team B 4 26-1-20 53:38 0
11 Chocolate Milkshake 4 18-12-18 54:08 0
12 Screw YOU 4 4-2-19 54:52 0
13 xXx 5 20-2-19 55:58 0
14 Broskve a Broskvičky 4 30-12-18 56:09 0
15 Hrašizu 3 30-6-21 56:39 0
16 ALEA 4 20-4-19 56:59 0
17 42 5 8-4-19 57:52 0
18 Minda 4 9-3-19 58:42 0
19 Vážení, ja se zlobím! 4 10-12-18 58:52 0 bývalý rekord
20 ESCAPERS 4 5-1-19 59:11 0
21 Drama Queens 4 23-5-20 59:12 0
22 Lajkeři 4 27-10-19 59:12 0
23 Locked in Prague 6 18-11-19 59:12 0
24 Moje máma a my 5 7-12-19 59:24 0
25 Hrejžeři 4 18-8-19 59:27 0
26 Vévodský team 4 20-9-21 59:45 0
27 Zplozenci pekla 5 25-9-19 60:06 0
28 KLOKANI 6 4-10-21 60:39 0
29 Better than Jaro! 6 19-12-18 60:49 0
30 .K.L.I.T.O.R.I.S. 5 18-10-18 61:02 0 bývalý rekord
31 Dream Team 5 23-2-19 61:08 0
32 POUPOL 4 24-6-21 61:23 0
33 JTJJ 4 2-8-20 61:25 0
34 Schnitzel Team 6 10-11-18 61:27 0
35 B17 5 12-6-19 61:31 0
36 Kvákonožci 4 24-11-19 61:39 0
37 Zelení jednorožci 5 9-1-20 61:45 0
38 Pakateam 5 7-12-19 61:48 0
39 Mniši historie 5 5-9-20 62:12 0
40 Jachta 4 21-12-20 62:20 0
41 Mlíčka do kafíčka 5 22-8-19 62:42 0
42 Naďa on the beach 4 12-2-20 62:44 0
43 Vítkov crew 6 14-7-20 62:44 0
44 Veseláci 5 16-11-19 62:59 0
45 Rád vaŘim 4 10-6-20 63:12 0
46 KŠAM 4 12-8-21 63:45 0
47 Strašpytlíci 3 23-2-20 63:47 0
48 ROHÁČI 5 7-2-20 64:05 0
49 Vánoční dárečci 5 13-12-19 64:17 0
50 Team 2 4 18-1-19 64:19 0
51 PIVO 4 11-1-20 64:42 0
52 LEKL 4 16-10-21 65:00 0
53 Ferne Sterne 4 6-12-18 65:09 0
54 Ostudy 5 15-6-21 65:24 0
55 Zámečníci na odchodu 4 26-5-19 65:32 0
56 WasteOfRice 4 8-8-21 65:38 0
57 Chráněná dílna 4 31-12-19 65:52 0
58 Klubko lam 3 19-12-20 66:05 0
59 Alcoholos Amigos 5 10-5-19 66:09 0
60 Želvi 4 25-1-20 66:18 0
61 MASAKR 5 3-12-20 66:35 0
62 Hroši 6 18-5-21 66:35 0
63 Sojky 3 29-8-21 66:45 0
64 Supermani 4 13-10-21 66:52 0
65 Hej hou úspory jdou 6 6-10-21 67:10 0
66 Norway Escapers 4 23-9-18 67:45 0
67 JAMIDIJA 4 18-11-19 67:47 0
68 Exit Room Prague 3 12-11-19 67:49 0
69 Školáci 4 23-10-19 67:57 0
70 Patatas 5 19-11-19 68:24 0
71 Frajerysové 5 7-8-21 68:29 0
72 Žofky 5 9-6-19 68:41 0
73 HST 5 22-9-18 68:58 0
74 Falcon 4 28-10-19 69:12 0
75 UHKTteam 4 30-10-19 69:59 0
76 Blue Force 4 2-10-18 70:00 0
77 Andělé 4 30-9-20 70:11 0
78 Uprchlice 4 10-10-21 70:15 0
79 Tři minuty po 4 9-2-19 70:19 0
80 Legless Puppies 5 27-7-19 70:49 0
81 Neratovičáci 4 28-8-21 71:02 0
82 Masaryčka 5 26-11-18 71:19 0
83 Couples 4 30-8-21 71:26 0
84 Mírův tým 4 27-6-19 71:35 0
85 Šprti 5 3-11-18 72:04 0
86 Happy Feet 6 26-6-21 72:09 0
87 Ňufi Ňufi 4 10-4-19 72:12 0
88 Einsteinteam 5 18-9-21 72:33 0
89 4.B 4 14-6-20 72:34 0
90 Vakoveverky 4 10-10-21 72:47 0
91 Fantastic 5 4 20-8-19 72:49 0
92 Sosnovka 4 19-1-20 73:08 0
93 HB team 4 21-8-21 73:30 0
94 Vendelíni 4 25-5-20 74:00 0
95 Opozdilci 4 26-2-20 74:28 0
96 The game is over 3 25-6-21 74:58 0
97 Ghost cat 4 29-1-20 74:58 0
98 MiMiJaTo 4 15-1-19 75:00 0
99 Bubáčci 4 31-10-19 75:01 0
100 Uvidíme 6 24-6-20 75:50 0
101 Stilláci 4 20-9-18 75:55 0
102 Unknown society 5 16-11-18 76:06 0
103 Poškoláci 4 9-9-21 77:08 0
104 Kiwi tým 4 22-7-20 77:21 0
105 Globtrex 4 17-6-20 80:00 0

TOP 100: Tabulka tří- a vícečlenných týmů s nápovědami

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 Havlíci 4 2-2-20 49:32 1
2 Drevokocúri 4 27-8-19 54:28 3
3 Šutka Crew 5 4-11-19 55:22 2
4 BiT 4 4-2-20 56:26 2
5 Alohomora! 5 24-3-19 58:22 1
6 ZLEJ 4 9-11-19 58:45 1
7 Neit1 4 19-8-19 58:50 3
8 O’Neill 4 7-11-19 58:59 1
9 Ave my 6 25-8-21 59:12 1
10 Družstevníci 4 10-2-20 59:48 1
11 Skvělej život 6 6-1-19 59:52 3
12 Random polívka 4 24-11-19 60:08 1
13 Stejně zdrhnem! 4 20-2-20 60:18 1
14 Hujerovi 4 23-3-19 60:22 2
15 Ofpatrix 6 14-4-19 61:22 1
16 CoderoomOtroci 5 9-3-19 61:27 1
17 Poškoláci 5 27-1-19 61:41 1
18 LIPEPAMI 4 12-11-18 62:22 2
19 “Ještě chvilku…” 6 14-9-18 62:25 1
20 Elektrikáři 4 2-12-18 62:28 1
21 Myšáci a Plyšáci 4 10-12-18 62:38 1
22 LuxDom 5 16-4-19 62:49 2
23 Leave in hour 4 17-7-20 62:51 1
24 Zviřátka 4 2-12-18 62:57 1
25 Prdíci 4 8-5-19 63:18 1
26 BOBInky 5 2-11-18 63:39 1
27 Kulaté obdélníky 5 9-2-19 63:39 1
28 Los Datlos 4 21-7-21 63:50 1
29 Kamarádi z donucení 4 4-1-20 63:54 3
30 Stojí a čUmí 6 3-8-20 64:01 2
31 Dementol 5 20-11-18 64:29 1
32 Danky parťáci 5 4-12-18 64:29 2
33 Jajmen gang 6 8-12-18 64:35 1
34 Přes šedesát 5 3-3-19 64:42 1
35 Eurokrásky 5 5-11-19 64:49 1
36 Lorem Ipsum 4 10-9-19 65:02 1
37 Wembley 4 21-8-19 65:02 2
38 Farma zvířat 4 1-12-19 65:17 2
39 Kachní Domeček 4 22-8-21 65:39 1
40 Uteky.cz 5 27-10-19 65:49 1
41 Baterky 5 23-3-19 65:59 1
42 5 17-2-19 66:02 2
43 Berdychův gang 3 14-10-18 66:12 1
44 YPN2016 5 9-9-20 66:25 1
45 Spy Barbies 4 5-8-21 66:31 1
46 BK Sokolov 4 2-3-19 66:36 1
47 Uhříněveský čáva 4 6-7-21 67:02 1
48 Máme v týmu debila 5 21-1-20 67:07 1
49 Jégřice 5 2-12-18 67:11 1
50 Plamínci 4 12-9-19 67:39 2
51 Rychlíci 5 31-3-19 67:40 1
52 Pindy z Prahy 3 21-1-19 67:42 2
53 Zeměměřiči 5 7-11-18 67:52 1
54 Zbytci a knihomolky 4 26-9-19 67:52 3
55 Matky na tahu 5 2-2-19 68:02 3
56 Kaďáci 5 20-11-18 68:11 3
57 HTH 4 7-2-20 68:16 1
58 Jarovky 6 9-9-20 68:21 1
59 Rodinka 4 12-1-19 68:22 2
60 Čučkaři 4 8-3-19 68:28 2
61 KITE and boys 6 31-12-19 68:32 4
62 Kachna na medu 7 16-2-19 68:49 2
63 Tlusté kočičky 5 31-8-19 68:52 2
64 Mili – game over 5 7-8-21 69:01 3
65 Bobánci 4 24-1-19 69:08 2
66 Archaic 6 21-12-18 69:08 3
67 AlCore 5 5-11-19 69:23 3
68 Jílováci 5 11-12-19 69:29 1
69 Cubanos 5 17-2-19 69:30 3
70 G&T 4 5-8-19 69:32 2
71 Frnda a její pinďouři 4 16-7-20 69:34 2
72 Pipipupucheck 5 26-8-21 69:42 1
73 Hantýna 5 4-4-19 69:49 3
74 4Řepy 4 15-7-19 69:58 1
75 Lanáč 6 17-9-18 70:03 1
76 Pokrčená ramínka 4 30-4-19 70:08 1
77 ÚDH 4 15-8-21 70:08 1
78 Kulíšci 4 16-9-19 70:08 2
79 Kukryma 3 19-12-19 70:09 1
80 La famiglia 5 16-12-18 70:12 2
81 JEBAL-OVCI 4 7-10-20 70:15 1
82 DrIngs 4 3-12-19 70:19 2
83 Tragédi 4 28-9-20 70:21 2
84 Kavárníci 4 26-1-19 70:32 1
85 Cottonharvestoři 5 1-4-19 70:42 2
86 Běloskalský 5 28-4-19 70:45 1
87 Boris a spol. 4 9-3-19 70:49 1
88 Jatolemi 4 1-11-19 70:51 2
89 Rodinka 4 30-11-19 70:57 3
90 Prokrastinující Tracyho tygr s bipolární poruchou 4 2-7-19 70:58 2
91 Papuchalk 4 30-5-20 71:00 2
92 Tým nevěsty 5 28-6-19 71:01 3
93 Broďáci 3 7-4-19 71:02 1
94 Pekadeka 4 25-11-19 71:02 1
95 Krumpáči 5 5-11-18 71:02 2
96 Paštikáři 5 13-1-19 71:02 4
97 La Šupa 3 14-4-19 71:16 2
98 Arnošt tým 4 11-10-21 71:19 2
99 Five 5 25-12-20 71:19 2
100 Název vymyslíme 4 3-1-19 71:24 1

Tabulka dvojčlenných týmů bez nápovědy

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. Díky tomuto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (33 %) obdobná jako u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 Bobiny 2 16-11-18 60:54 0
2 Samotáři 2 29-3-19 61:24 0
3 Prďásci 2 30-9-18 61:48 0 bývalý rekord
4 Cochoni 2 29-5-21 67:35 0
5 Revoluce začíná vždycky v úterý 2 15-9-21 68:52 0
6 M4A 2 12-6-21 70:03 0
7 Přišli, viděli, odemkli 2 28-9-21 77:07 0

TOP 50: Tabulka dvojčlenných týmů s nápovědami

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. Díky tomuto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (33 %) obdobná jako u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 Vejvoda 2 9-1-19 61:19 2
2 Slouhové 2 16-11-19 66:13 2
3 Proxíci 2 9-3-19 66:38 2
4 Kokosy 2 2-3-19 67:32 1
5 Brouci 2 13-12-19 67:47 2
6 AHA 2 4-7-20 68:11 1
7 Slavatovi 2 29-3-19 68:54 2
8 IaZ 2 24-11-18 69:58 1
9 Šamanovi 2 12-10-19 71:27 1
10 Potkani 2 4-10-19 71:30 1
11 Bobulky 2 12-7-19 71:57 1
12 Melounová bomba 2 8-7-20 72:02 1
13 Drsňačky 2 22-6-19 72:12 2
14 Stěhováci 2 16-9-19 72:19 2
15 Lemry 2 10-5-20 72:22 1
16 Aboníci 2 22-9-18 72:32 2
17 Murloci 2 24-3-19 73:49 4
18 Mity & Makki 2 14-7-19 74:12 2
19 Hrdinové 2 12-1-20 74:28 2
20 Trolí bratři 2 9-6-19 74:42 3
21 Sovíci 2 19-1-19 74:49 3
22 Phoebe 2 28-4-19 74:58 3
23 JaKa 2 29-7-20 75:30 2
24 Unicorns 2 25-6-19 75:49 3
25 Barbie a Ken 2 1-3-19 76:09 6
26 Pančelky 2 23-9-18 76:12 3
27 Janudloidi 2 9-8-21 76:35 3
28 bezejmenná dvojice 2 10-11-18 76:38 2
29 SKV 2 23-4-19 76:58 4
30 Ála a Lenka 2 28-7-19 77:07 3
31 Lucky Berries 2 7-1-20 77:09 4
32 Hruštičky 2 4-9-19 77:28 1
33 bezejmenná česko-slovenská dvojice 2 11-11-18 77:41 1
34 Duckani 2 19-9-21 77:49 2
35 Mr. Kaplan 2 27-1-19 78:07 3
36 Gaylordi 2 23-9-18 78:08 4
37 Magneti 2 26-1-19 78:09 6
38 Stejně je to jedno 2 25-1-20 78:12 4
39 2 5-1-19 78:19 3
40 Wraníci 2 14-1-20 78:28 6
41 Uňka 2 21-12-19 78:29 4
42 Fira the Killer 2 22-3-19 78:56 4
43 Medúzí bráchové 2 11-3-19 79:02 6
44 Fakt ne 2 15-7-19 79:09 6
45 Meow 2 28-1-20 79:18 2
46 Procházka v Pivoňkách 2 19-5-19 79:29 2
47 Koko a Tchoř 2 23-8-19 79:32 3
48 Boule z Kobylis 2 4-11-18 79:52 4
49 Mates a Sára 2 2-10-18 79:58 2
50 Místo činu 2 16-2-20 80:00 1

Statistika Zvláštní školy (2. verze):

Čistý herní čas: 80 minut
Celkový počet týmů: 1175 (z toho 179 dvojic)
Úspěšnost v časovém limitu: 42 %
Úspěšnost včetně překročení časového limitu: 95 %





Rekordy Zvláštní školy – 1. verze ve Slezské ulici

Toto jsou konečné tabulky pro 1. verzi Zvláštní školy ve Slezské ulici, kde byla ukončena úniková „výuka“ v pátek 13. 7. 2018. Nová Zvláštní škola v Korunní ulici se bude lišit jen asi ve třech detailech, pomineme-li malinko jiný půdorys. Vliv na výsledné časy to ale mít bude, proto zde po jejím otevření budou nové tabulky.

Tabulky s nejlepšími zaznamenanými časy rozdělené na týmy bez nápovědy a týmy s libovolným počtem nápověd jsou uvedeny níže, a to pro 3-5členné týmy a 2členné týmy zvlášť, protože jejich hry se mírně liší. Zde na úvod předkládáme několik rekordů – podle počtu nápověd, podle počtu členů týmu apod. Úspěšnost trojic je 39 %, úspěšnost čtveřic je 59 % a pětičlenné týmy mají úspěšnost 57 %. Bez nápovědy zvládlo hru 15 % týmů.

Nejrychlejší tým bez nápovědy: Hráči (čas 43:41 min), v kategorii dvojic Energetici (čas 65:06 min)

Nejrychlejší tým s jednou nápovědou: Zvolensk (čas 64:06 min)

Nejrychlejší tým se dvěma nápovědami: Svatoš boys & girls (čas 58:37 min)

Nejrychlejší tým se třemi nápovědami: SrbHa (čas 68:46 min), u dvojic The swingers redux (čas 63:07 min)

Nejrychlejší tým se čtyřmi nápovědami: Nežinoti (čas 70:48 min)

Nejrychlejší dvojčlenný tým: The swingers redux (čas 63:07 min)

Nejrychlejší tříčlenný tým: Tvrdé jádro (čas 61:57 min)

Nejrychlejší čtyřčlenný tým: Triumvirát s Áďou (čas 51:12 min)

Nejrychlejší pětičlenný tým: Hráči (čas 43:41 min)

Nejrychlejší šestičlenný tým: The Black Bridge (čas 65:35 min)

Nejrychlejší ryze ženský tým: GZ TEAM (čas 58:40 min, 2 nápovědy), Šalimaba (čas 69:30 min, bez nápovědy)

Nejrychlejší ryze mužský tým: Puštíci (čas 65:24 min)



Tabulka tří- a vícečlenných týmů bez nápovědy

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 Hráči 5 5-6-18 43:41 0
2 Y 5 22-2-18 44:34 0
3 Triumvirát s Áďou 4 5-2-18 51:12 0
4 Zvířátka 4 16-2-18 54:45 0
5 Teletým 4 12-1-18 56:01 0
6 Nulová šance 4 19-4-18 57:59 0
7 Esee.cz 4 8-7-18 58:11 0
8 Uber Super Mega Yolo Naj Team 4 24-3-18 61:56 0
9 TrapCatch 4 11-2-18 62:07 0
10 Schrödingerova kaťata 4 11-3-18 63:20 0
11 Z nouze 5 19-4-18 63:35 0
12 TEAM 8 4 13-4-18 63:42 0
13 Korespondenční šifráci 4 29-1-18 63:54 0
14 Anwafirin 4 10-5-18 64:04 0
15 Puštíci 3 1-3-18 65:24 0
16 The Black Bridge 6 24-3-18 65:35 0
17 Oddělení Q 5 14-3-18 66:36 0
18 Holosmetky 4 17-5-18 66:41 0
19 Mimoni 4 23-3-18 66:56 0
20 Nevíme 3 25-1-18 67:32 0
21 Šalimaba 4 8-3-18 69:30 0
22 Jarov Athletics 4 29-4-18 69:39 0
23 Tady OREL 4 20-1-18 69:50 0
24 GaZeLa 3 23-5-18 69:57 0
25 Naplaveniny 4 26-6-18 70:19 0
26 3 a 1/2 Animales 4 4-2-18 70:44 0
27 Výškaři 5 6-7-18 71:11 0
28 Korbélíci 6 18-2-18 71:40 0
29 Novak 7 11-3-18 71:47 0
30 Sousedi 5 14-1-18 72:29 0
31 Drobečkové 5 11-3-18 73:15 0
32 GVH 5 6-3-18 73:48 0
33 Norové 5 11-6-18 74:43 0
34 Megamyslové 5 23-6-18 76:06 0
35 Detektiv Kafka II 4 8-1-18 77:01 0

TOP 80: Tabulka tří- a vícečlenných týmů s nápovědami

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 Svatoš boys & girls 5 17-2-18 58:37 2
2 GZ TEAM 4 13-3-18 58:40 2
3 Tvrdé jádro 3 23-4-18 61:57 2
4 Zvolensk 5 17-6-18 64:06 1
5 Kafaři bez Míry 4 10-3-18 65:10 1
6 Lachtani 4 10-2-18 65:30 2
7 FD TEAM 5 17-4-18 65:31 2
8 2 Tomové 4 9-7-18 65:59 1
9 Aťáci 4 24-6-18 66:03 2
10 JanOuško 4 26-1-18 66:56 1
11 Minimalis’s Gang 5 4-3-18 67:15 2
12 LockBusters 4 27-2-18 67:24 1
13 Dreamteam 5 15-4-18 67:42 2
14 Koumáci 4 18-6-18 68:15 2
15 SrbHa 4 1-5-18 68:46 3
16 Piati pátrači 3 12-4-18 69:18 2
17 Východniari 4 12-5-18 69:24 3
18 Pučmeloudi 4 22-1-18 69:27 2
19 Kuna Team 5 8-3-18 69:46 1
20 Leiatka 4 13-3-18 69:58 2
21 Nežinoti 4 24-2-18 70:48 4
22 Kuny 5 27-4-18 71:04 3
23 TheBest 4 10-2-18 71:05 2
24 Deficitní team 4 17-5-18 71:37 2
25 Maminy s doprovodem 5 6-3-18 72:01 2
26 Mordparta Karlín 4 7-4-18 72:05 3
27 Závisláci z ponorky 4 6-2-18 72:30 3
28 Gymliťáci 4 1-2-18 72:43 1
29 SuKol 4 2-4-18 73:27 3
30 Ajťáci 4 30-1-18 73:35 2
31 Konečně!!! 4 3-4-18 73:41 1
32 JKLVV1205 5 28-4-18 73:42 1
33 Úvaláci 2 4 3-2-18 73:45 1
34 Kuny 4 3-4-18 74:02 1
35 WoDu 4 29-3-18 74:04 1
36 Team Sherlocka Holmese 6 25-2-18 74:05 2
37 Duchaplné opice 3 5-4-18 74:20 2
38 Lobotomici 5 9-3-18 74:20 3
39 Hugo Koumes 4 3-5-18 74:29 1
40 Pátkovi 6 4-2-18 74:36 4
41 Team Blue 4 8-4-18 74:38 3
42 Regvyďáčci 4 6-2-18 74:44 2
43 Gočárovci 4 15-4-18 74:51 2
44 4 Lamy 4 3-6-18 75:04 2
44 R.U.M. 4 2-4-18 75:04 2
46 TravelDiaryCZ 3 27-1-18 75:18 2
47 Matemater 4 28-1-18 75:22 1
48 Spektakulární čtyřka 4 9-4-18 75:22 2
49 Untrapped 4 19-5-18 75:24 2
50 MMMT 4 26-6-18 75:37 7
51 Macešky za 15,- 5 3-5-18 75:39 1
52 JaMiPaKa 4 13-5-18 75:40 3
53 My z Kačerova 4 16-4-18 76:00 2
54 Bobotým a Tým Ixodes 4 11-2-18 76:12 1
55 Másla 4 17-2-18 76:22 3
56 Trabi Team 4 15-4-18 76:35 3
57 Chlebáci 3 17-2-18 76:37 4
58 TBD 3 26-4-18 76:43 1
59 The Ladies 5 5-2-18 76:49 4
60 Šťovíci 5 8-5-18 76:55 3
61 Rakovky 3 18-3-18 76:58 3
62 Špendlíkové hlavičky 4 15-3-18 77:00 2
63 Králík a spol. 5 20-3-18 77:07 2
64 PMO 5 22-5-18 77:09 6
65 Čenda 5 18-3-18 77:11 2
66 Nožky 5 26-3-18 77:35 1
67 A houby 5 12-4-18 77:40 2
68 A+I 3 4-2-18 77:48 2
69 dozu+M@Ms 4 11-2-18 77:48 4
70 Kecalové 4 14-3-18 77:54 3
71 JLVRD 5 21-6-18 78:00 6
72 Tomihoja 5 13-4-18 78:17 3
73 SolvePrague 4 4-5-18 78:18 1
74 Kostíci 5 9-4-18 78:39 2
75 AZE-CZ na čtvrtou 5 30-1-18 78:59 2
76 Prostě něco napiš 4 3-6-18 78:59 3
77 Kriminálka Prosek 3 19-2-18 79:05 1
78 Raining Tacos 5 14-4-18 79:08 2
79 Kdo, my? 4 4-7-18 79:11 5
80 Cirkus Eden 5 19-2-18 79:30 2

Tabulka dvojčlenných týmů bez nápovědy

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. I přes toto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (50 %) nižší než u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 Energetici 2 15-2-18 65:06 0
2 GoEscape 2 4-5-18 65:35 0
3 Riddle Twist 2 12-5-18 66:02 0

Tabulka dvojčlenných týmů s nápovědami

Dvoučlenné týmy mají ve Zvláštní škole malinko zjednodušenou hru (o pár úkolů), protože by opravdu neměly šanci srovnávat se například s pěti- nebo dokonce šestičlennými týmy. I přes toto snížení počtu úkolů je úspěšnost dvojic (50 %) nižší než u větších týmů.

Pořadí: Jméno týmu: Hráči: Datum: Čas: Nápovědy: Poznámka:
1 The swingers redux 2 26-1-18 63:07 3
2 Brundibáři 2 18-1-18 67:49 2
3 Ultras 2 27-6-18 73:45 1
4 Medulienky 2 24-5-18 73:56 1
5 Hujerovi 2 12-5-18 74:50 3
6 Šašci 2 10-7-18 75:32 5
7 Kodiak 2 20-5-18 75:40 4
8 Dřevorubec a pařez 2 26-2-18 75:45 2
9 PT 2 25-6-18 77:12 2
10 Raketový tím 2 24-4-18 77:24 4
11 Adam a Maruška 2 2-3-18 78:10 5
12 Čajíčkáři 2 11-3-18 79:20 3
13 Bručouni 2 18-6-18 79:41 8

Statistika Zvláštní školy:

Čistý herní čas: 80 minut
Celkový počet týmů: 250 (z toho 32 dvojic)
Úspěšnost v časovém limitu: 55 %
Úspěšnost včetně překročení časového limitu: 98 %

Share Button