FAQ

Na tomto místě se budou postupně objevovat odpovědi na Vaše nejčastější otázky. Protože jsme novinkou mezi únikovými místnostmi, tak zde zatím uvedeme odpovědi na dotazy, na které jsme se ptali my před návštěvou podobných zařízení.

Jak se máme obléknout do únikové místnosti?

  • hlavně pohodlně, abyste se cítili co nejlépe. Teplota v naší místnosti je i v zimě kolem 20 °C, ale při řešení úkolů se dost možná zapotíte, takže si kabáty a svetry můžete odložit na věšák v přijímací místnosti, kam nemá kromě room mastera čili správce místnosti přístup nikdo cizí.

Co máme dělat, když budeme potřebovat přerušit hru, například ze zdravotních důvodů?

  • v místnosti se nachází telefon, který slouží ke komunikaci s room masterem. Obvykle se používá pro získání nápovědy, ale lze jej využít i k přerušení či ukončení hry. Může se stát, že zjistíte až při hře, že trpíte některou z fóbií, popř. potřebujete na WC. Narušuje to sice průběh hry, ale zdraví je pochopitelně přednější.

Máme s sebou děti, které jsou mladší 12 let. Můžeme je vzít do místnosti?

  • záleží na Vás, ale při samotném luštění rébusů a hledání klíčů možná nebudete mít čas na to, věnovat se dětem, které vyžadují pozornost. Jsou samozřejmě i mezi mladšími školáky tací, kteří budou pro Váš tým naopak přínosem. Správce místnosti Vám může pohlídat kočárek s dítětem nebo dítě, které se dokáže samo zabavit, aniž by si s ním musel někdo hrát a aniž by narušilo chod únikové hry.

 

Share Button