Ceník a pravidla

Základní vstupné do Domu smutku je 1200 Kč za 73 minuty (čas pro vlastní hru po vysvětlení základních pravidel a principu hry). Pro dvojice máme cenu 950 Kč. Ve Zvláštní škole pobyt „žáků“ stojí 1550 Kč za 80 minut a dvojice platí 1200 Kč. Platbu přijímáme zatím jen v hotovosti, a to po skončení hry. Cena je vždy za celou skupinu (tj. 2-5 lidí). Děti do 15 let mohou hrát jen v doprovodu dospělého.

S pravidly hry Vás seznámíme na místě, zde jen připomeneme pár obecných zákazů (opravdu jich není mnoho), které platí v prostoru LostExit: zákaz kouření a jakékoliv manipulace s otevřeným ohněm (maximálně Vám zapálíme vonnou svíčku v přijímacím prostoru po skončení hry), dále zákaz fotografování ve vlastní únikové místnosti (jde o to, abyste nepokazili zveřejněním snímků hru dalším skupinám – naopak si Vás rádi vyfotíme v našem zázemí do galerie těch, kteří se poprali s úkoly a jinými nástrahami Domu smutku) a konečně zákaz vstupu v podnapilém stavu (nebojte se, nenecháme Vás foukat do balonku, ale věřte, že s vrávoravou chůzí se možná ani nedostanete z odemčené místnosti). Není-li řečeno jinak, pak veškerá elektrická zařízení (hlavně osvětlení) a topná tělesa v únikové místnosti nejsou součástí hry. Věříme, že je nebude rozebírat či jinak prověřovat jejich odolnost. U mobilních telefonů Vás poprosíme o vypnutí. Případné vyzvánění by nebylo při hře žádoucí. K řešení úloh či k hledání pomůcek a klíčů nepotřebujete používat žádné násilné úkony ani stěhovat nábytek. Hra je sledována přes kamery, pokud správce místnosti uvidí používání hrubé síly k řešení, jehož následkem by bylo poškození vybavení, je oprávněn předčasně ukončit hru.

Budeme rádi, když se po skončení hry s námi podělíte o své dojmy, nebudete-li mít zrovna naspěch.

Doporučený věk: od 12 let (ale samozřejmě záleží na Vás, jak staré děti si s sebou vezmete).

Chcete-li návštěvu naší únikové místnosti věnovat jako dárek, dejte nám vědět a připravíme Vám za stejnou cenu balíček s dárkovým poukazem.