Na tomto místě naleznete odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Jak se máme obléknout do únikové místnosti?

  • Hlavně pohodlně, abyste se cítili co nejlépe. Nejsme ve sklepních, ale ani půdních prostorách. Teplota v naší místnosti je i v zimě alespoň 19 °C, ale při řešení úkolů se dost možná zapotíte, takže si kabáty a svetry můžete odložit do uzamykací skříně v přijímací místnosti.

Co máme dělat, když budeme potřebovat přerušit hru, například ze zdravotních důvodů?

  • V místnosti jsou kamery, přes které vás vidí a slyší room master. Stačí tedy říci. Může se stát, že zjistíte až při hře, že trpíte některou z fóbií, popř. potřebujete na WC. Narušuje to sice průběh hry, ale zdraví je pochopitelně přednější.

Máme s sebou děti, které jsou mladší 12 let. Můžeme je vzít do místnosti?

  • Záleží na vás, ale při samotném luštění rébusů a hledání klíčů či předmětů možná nebudete mít čas věnovat se dětem, které vyžadují pozornost. Jsou samozřejmě i mezi mladšími školáky tací, kteří budou pro váš tým naopak přínosem.

Může nás přijít na hru více než šest?

  • Počet nahlášených hráčů můžete mezi rezervací a příchodem na hru změnit a je vhodné to dát vědět předem (e-mailem nebo zatelefonovat), ale více než šest hráčů (nepočítáme do nich dítě, které máte uvázané kolem pasu nebo v kočárku) nemůžeme do hry zejména z bezpečnostních důvodů vpustit.

Můžeme změnit nebo zrušit rezervaci?

  • Rezervaci můžete změnit nebo zrušit, pokud možno alespoň 24 hodin dopředu telefonem či mailem provozovateli hry, aby na vás zbytečně room master nečekal.

Co se stane, když přijdeme pozdě?

  • Asi znáte přísloví „kdo pozdě chodí, sám sobě škodí“. Pokud už taková situace nastane (neodhadnete dopravní situaci, zaspíte, ztratila se vám část týmu…), dejte to co nejdříve telefonicky vědět, aby se s vámi room master domluvil. Pár minut nebývá problém, u většího zpoždění vám podle situace může doporučit objednat si náhradní termín.

Končí mi platnost voucheru, co mám dělat?

  • Většina dárkových nebo slevových voucherů k nám nemá omezení (tj. nenaleznete na voucheru zmínku o jeho platnosti do určitého termínu). Pokud byl voucher zakoupen přes některého ze zprostředkovatelů únikových her, může mít omezenou platnost a při jejím překročení se musíte domluvit přímo s tímto prodejcem.
Share Button